Розмальовка Казка про царя Салтана

Це історія про Трьох сестер. Наймолодша з них була обрана царем Салтаном за дружину. Він наказує двом іншим сестрам бути його королівською куховаркою та ткалями. Вони починають заздрити молодшій сестрі. Коли цар йде на війну, цариця народжує сина, князя Гвідона. Старші сестри влаштовують так, щоб царицю та дитину замкнули у бочці та кинули у море.
Море зглянулося на них і викинуло на берег далекого острова Буян. Син, швидко подорослішавши, перебуваючи в бочці, вирушає на полювання. Зрештою, він рятує зачарованого лебедя від птаха-змія.
Лебідь створює місто для князя Гвідона, щоб правити їм, але він сумує за домом, тому лебідь перетворює його на комара, щоб допомогти йому. У цьому вигляді він відвідує двір царя Салтана, де жалить свою тітку в око і тікає. Повернувшись до свого царства, лебідь дарує Гвідону чарівну білку. Але він продовжує тужити по дому, і лебідь знову перетворює його, цього разу на муху. У цьому особі князь Гвідон знову відвідує двір Салтана і жалить свою старшу тітку в око. Втретє принц перетворюється на джмеля і жалить носа своєї бабусі.
Зрештою, принц висловлює бажання мати наречену замість свого старого будинку, і в цей момент лебідь виявляється прекрасною принцесою, на якій він одружується. Його відвідує цар, який у нестямі від радості знаходить свого нареченого сина і невістку. На цій сторінці ви можете безкоштовно скачати та роздрукувати розмальовку казка про царя Салтана.

Казка про царя салтана розмальовка

Білка

Цариця

Казка про царя салтана

Казка про царя салтана розмальовка

Розмальовка царівна

Казка про царя Салтана

Принц та принцеса

Кораблі

Білка з діамантом

Цариця та краєвид

Цариця та цар

Мачуха

тридев’яте царство

Літописець та білка

Корабель морем іде

Три дівиці під вікном

Цар салтан