Розмальовка Жар Птах

На королівській яблуні росли золоті яблука, але щоночі одне з них крали. Правоохоронці повідомили, що Жар-птиця викрала їх. Король сказав двом своїм старшим синам, що той, хто впіймає птаха, отримає половину його королівства і стане його спадкоємцем. Вони тягли жереб, щоб подивитися, хто буде першим, але обидва заснули; вони намагалися стверджувати, що він не прийшов, але вкрав яблуко. Нарешті Іван-царевич, молодший син, попросив дозволу спробувати; батько неохоче погодився через свою молодість. Іван увесь час не спав і, побачивши птаха, спробував упіймати його за хвіст. На жаль, Іванові вдалося вхопити лише одне перо. Жар-птиця не повернулася, але король палко бажав її побачити. Він сказав, що все одно той, хто впіймає його, отримає половину його королівства і стане його спадкоємцем.
Старші брати вирушили в дорогу. Вони підійшли до каменю, на якому було написано: Той, хто піде однією дорогою, пізнає голод і холод; той, хто піде по другій, житиме, хоч його кінь помре; і той, хто піде по третій, помре, хоча його кінь житиме. Вони не знали, в який бік йти, і тому вели пусте життя.
Іван благав відпустити його, доки батько не поступиться. Він вибрав другу дорогу, і вовк з’їв його коня. Він йшов, доки не вибився з сил, і вовк запропонував нести його. Вона привела його в сад, де була Жар-птиця, і веліла вийняти її звідти, не торкаючись золотої клітки. Принц увійшов усередину, але подумав, що дуже шкода не взяти клітку, але коли він торкнувся її, задзвеніли дзвіночки, розбудивши всіх, і його схопили. Він розповів свою історію, і перший король сказав, що він міг би отримати її, якби попросив, але тепер його можна було б врятувати лише в тому випадку, якби він міг подарувати королеві коня із золотою гривою.
Він зустрів вовка і зізнався у своєму непослуху. Вона доставила його в королівство та стайні, де він міг взяти коня, і застерегла від Золотої вуздечки. Її краса спокушала його, і він торкнувся її, і зазвучали мідні інструменти. Він був схоплений, і Другий король сказав йому, що якби він прийшов із цим словом, то віддав би йому коня, але тепер його пощадять лише в тому випадку, якщо він принесе йому за дружину Олену Прекрасну.
Іван повернувся до вовчиці, сповідався і був доставлений до її замку. Вовк забрав її геть, але Іван зумів заспокоїти її страхи. Іван повернув її до другого царя, але плакав, бо вони покохали одне одного. Вовк прийняв образ царівни і звелів Іванові обміняти його на коня із золотою гривою. Іван та Олена поїхали верхи на коні. Вовк утік від короля. Він дістався Івана та Олени, і Олена осідлала коня, а Іван-вовка. Іван попросив вовка стати схожим на коня і дозволити йому обміняти його на Жар-птицю, щоб він теж міг залишити собі коня. Вовк погодився, обмін був закінчений, і Іван повернувся до свого царства разом з Оленою, конем та Жар-Птицею.
Вовк сказав, що його служба закінчилася, коли вони повернулися туди, де він з’їв Івана коня. Іван спішився і оплакав їхнє розставання. Якийсь час вони йшли далі і спали. Його старші брати знайшли їх, убили Івана, розрізали його тіло на шматки і сказали Олені, що вб’ють її, якщо вона не скаже, що вони чесно виграли коня, жар-птах та її саму. Вони привели їх до свого батька, і другий син отримав половину царства, а старший мав одружитися з Оленою.
Сірий Вовк знайшов тіло Івана і впіймав двох молодих ворон, які мали його з’їсти. Їхня мати благала за них, і вовк послав її принести воду смерті, яка відновлювала тіло, і воду життя, яке оживляло його. Вовк приніс його на весілля вчасно, щоб зупинити його; старші брати були зроблені слугами або вбиті вовком, але Іван одружився з Оленою і жив із нею щасливо. На цій сторінці Ви можете безкоштовно скачати та роздрукувати розмальовку Жар-Птиця у високій якості.

Іван дурень і жар птах

Жар птах розмальовка

Коник горбунок і перо жар птиці

Іван царевич ловить жар птицю

Жар-птиця

Гарний жар птах

Зображення жар птах

Курча з короною

Спека птах з пишним хвостом

Жар птах та квіти