Розмальовки Лицарі

Сотні років тому лицарі були зовсім інші, не такі як зараз. Вони грали значної ролі у суспільстві період, званий Середньовіччям (500-1500 рр. зв. е.). Лицар тоді був воїном. Він їздив верхи і служив лорду чи могутньому землевласнику.
У середні віки лицар починав навчання приблизно у віці 7 років. Він був посланий жити в дім пана. Паж виконував випадкову роботу і навчався таких навичок, як читання, лист та полювання. Приблизно у 12 років він став зброєносцем. Зброєносець служив лицарю і вчився володіти мечами та списами. Він також навчився пересуватися у бронежилетах. Приблизно 21 року Сквайр пообіцяв служити лорду. Потім зброєносець став рицарем. На нашому сайті Ви абсолютно безкоштовно можете завантажити та роздрукувати розмальовку лицар у високій якості.
Лицарі це воїни давнини, які постійно воювали з ворогом, вважаючи це за справу честі. Вони відрізнялися від попередніх поколінь воїнів наявністю певного кодексу честі, організованими підрозділами, наявністю броні та зброї. Все це обмундирування коштувало дорого, тому стати в їхні лави могли тільки люди з дуже великим на той час достатком.

Лицар хрестоносець

Лицар на коні

Лицар з мечем та щитом

Лицар з мечем і прапором на коні

Лицар сидить на коні

Лицар дитина

Лицарі борються

Хлопчик одягнений у лицаря

Лицар на драконі

Лицар бореться із чудовиськом

Лицар на коні розмальовка

Лицар із птахом на щиті

Лицар із довгим мечем

Лицар тримає щит і меч розмальовка

Лицар

Розмальовка лицар у плащі

Битва рицарів

Дідусь лицар з мечем

Лицар із великим списом